Belatrix

Prosím kohokoli se zkušenostmi nebo informacemi o podpoře růstu člověka, aby zde odpověděl, je to velmi nutné, děkuji.

Ano, jistě je tady mnoho otázek na podobné téma, ale nikde jsme nenašla, co jsem hledala. Je mi 16 let pryč, mám 165 cm a fanatickou touhu prorazit ve světě modelingu, proto prosím nestojím o odpovědi typu, že má výška je naprosto dostačující, a že už stejně ani moc neporostu. To tuším sama, proto tady snažně prosím o jakoukoli metodu, která by podpořila co nejvíce můj růst (nehledě na to, jak škodlivé to je)-myslím různé medikamenty, uměle vytvořené látky, podstoupím klidně i skřipec, kdyby byla možnost! :D Moc prosím, odpovězte mi.

Odpovědi
Tizh19

Ahoj, je mi 15, měřím taky 165 cm a chci se stát modelkou 🙂 Četla jsem, že by se člověk měl zdravě stravovat – a já jsem doteď byla vegetariánka, jedla jen sladkosti a tak, no tak jsem se začala trošku hýbat a teď jsem nedá se říct omezila sladkosti, ale začala jíst maso, ovoce, zeleninu a snažím se třeba nahradit čokoládu obilnými polštářky s čokoládou, nebo prostě omezit to nezdravé – a měla jsem 164, teď mám 165, ale nějak se ta výška zastavila a už nemůžu vyrůst ani o kousek :/ Tak se zkus stravovat zdravěji, a důležitý je pohyb a dostatek spánku a pít denně aspoň 2 l vody 🙂 Nesmíme ztrácet naději 🙂

arygnoc

nikde nie je dané, že modelky musia byť tyčky.

pokiaľ chcete byť modelkou a nie vešiakom na prádlo, nič vám v tom nebráni.
kľudne si založte vlastnú agentúru pre nízke (čo je relatívne) modelky.

Drap

Žádná spolehlivá babská rada neexistuje. K nějakému chirurgickému řešení jsi zase dostatečně velká. Nezbývá než to nechat osudu a věžit, že ještě vyrosteš.