terry

Prosím, kde, v dnešní omezené době, mohu koupit porcelánové pojistky? Dnes jsme použili poslední ze zásob. Dík.

V kamenném obchodě > platit 150 Kč za poštovné, když zboží je za 50 Kč mi přijde zcestné. Když nejde o život.

Nejlepší odpověď
Edison

Podle mě jsou jich plné hobbymarkety, pokud nesháníš nějaké atypy.

Další odpovědi
Hufnágl

Já si myslím, že takové pojistky má ve tvém okolí kdekdo, který by se jich rád zbavil, protože používá jiné zabezpečení.

Kepler

Pár e-shopů je ještě prodává, třeba http://www.htsob­chod.cz/produc­t/pojistky-a-drzaky/pojistky-porcelanove/po­jistkova-patrona-16a-porcelan/8979 Zkus pohledat na https://search­.seznam.cz/?q=por­cel%C3%A1nov%C3%A9+po­jistky&oq=por­cel%C3%A1nov%C3%A9+po­jistky&aq=-1&sourceid=szn-HP&su=k&sgId=­NjA1Mzc4MiAxNTg3MTQwNTQz­LjM1Nw%3D%3D , třeba některý bude mít kamennou prodejnu nablízku.

Dochy

Běžně v prodejnách s elektroinsta­lačním materiálem. V klasických elektrách bych se zeptal ale možná budou spíš na objednávku – že Ti je dovezou na prodejnu až budou zavážet další zboží ze skladu (běžně do dvou dnů)

terry

Díky, pochodila jsem v Uni Hobby.
Původně jsem nečekala, že by je tam prodávali. Myslela jsem, že budu muset do speciální elektroprodejny, který jsou teď zavřený 🙂

elkon

Hufnágl, pojistky nejsou na zabezpečení, ale pro jištění.