Sáva

Poradíte, kde stáhnout PowerPoint?

Dobry den,poradi mi nekdo,jak stahnout,nebo spis – kde stahnout power point zdarma. Potrebuji pro dceru na zs k opakovani

Prosim kde stahnout power point

Nejlepší odpověď
Kepler

Nevím, jaký máš operační systém, program pro prezentaci bývá ve Windows součástí balíku Office, nebo si jej můžeš zcela legálně stáhnout zde: https://microsoft-powerpoint.en­.softonic.com/
Je i např. v balíku Open Office (Apache), který je ke stažení zdarma.

Další odpovědi
Lgee

Musíš si ho koupit, stáhnout jej zdarma sice lze ale není to v souladu s právním řádem české republiky.

ivzez

Bývalo dobrým zvykem, že pokud žáci pro přípravu do školy potřebovali nějaký software, umožnila jim škola přípravu (práci)
na školních počítačích.

Další možnost je se na licenci k MsOffice zeptat v dceřině škole. Školy mívají širší licence → k PC v počítačových učebnách,
pro vlastní potřebu (sekrtetariát, případně další zaměstnanci) a
v neposlední řadě i pro učitele a žáky.

Možná byste software ve škole mohla získat zdarma nebo
za spíše symbolickou cenu.

anonym

Legálně a zdarma ho můžeš stáhnout jen v rámci balíku LibreOffice, kde se jmenuje IMPRESS ale funguje naprosto stejně a ukládá i do stejného formátu, takže to co vytvoříte v IMPRESS pak kdekoliv otevřete v POWERPOINTu a naopak, … ke stažení je tahle volně dostupná verze zde https://cs.li­breoffice.org

KristHry

Na našem webu sice PowerPoint ke stažení nenajdete. Zato ale několik originálně řešených šablon nebo tipů, jak tvořit lepší prezentace: https://www.od­prezentuj.cz/zdar­ma-ke-stazeni/

anonym

To že základní školy fungují jako firemní náborové centrum microsoftu a nutí lidí kupovat tenhle předražený software je samo o sobě absurdní, určitě bych se na škole zeptal na možnost použít místo powerpointu zdarma dostupný LibreOffice Impress (funguje naprosto stejně, jen se za něj nemusí vynakládat majlant) …