ZangetsuTS

Prosím kde najdu tabulku s převody krychlových jednotek ?

Např CM3 na L3 ap .. :(
nechápu to
prosím
dejte mi ten odkaz
z učebnice to nechápu sou tam nake sipky .. potrebuji jednicku !
Doplňuji:
vše jsem tam nenalezl
a našel jsem tam jenom převodníky .. tabulky nikoliv ..
CHci to do základní školy ne nějaké odborné pro vysokoškolní vzdělání :O

Odpovědi
hanulka11

zde jistě najdeš co potřebuješ ,
http://www.go­ogle.cz/search?q=ta­bulka+s+p%C5%99­evody+krychlov%­C3%BDch+jedno­tek&rlz=1I7AD­RA_cs&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&re­dir_esc=&ei=QqkJT6GBMY­6L4gS2wbTQBA

SeptikB

Litr krychlový ? Tak to vážně na jedničku nebude…

Přesné tabulky nikde nejsou, protože všichni pochopili ten šipkový systém (osobně nevím, co se ti na něm nezdá). Pokud chceš tabulku, použij ten internetový převodník. Zadáš tam 1m3 = ? cm3 a výsledek si zapíšeš do tabulky.

Nebo hledej tady:
http://www.go­ogle.cz/search?q=p%C5%99­evody+jednotek&hl=cs&sa­fe=off&prmd=im­vns&source=lnms&tbm­=isch&ei=yK0JT9aD­D8f-4QTu4eXnDw&sa=X&o­i=mode_link&ct=mo­de&cd=2&sqi=2&ved=0CAw­Q_AUoAQ&biw=1152&­bih=745#hl=cs&sa­fe=off&tbm=is­ch&sa=1&q=p%C5%99e­vody+jednotek+ob­jemu&pbx=1&oq=­p%C5%99evody+jed­notek+objemu&aq=f&a­qi=g1g-S4&aql=&gs_sm=e&g­s_upl=6131l7254­l0l7427l7l6l0l1l1l0l238l­904l0.3.2l5l0&bav=o­n.2,or.r_gc.r_pw­.r_cp.,cf.osb&fp=6ca7e­ab7ecfbed9c&biw=1­152&bih=745