PotterheadCZ

Prosím, kde najdu spolehlivého výrobce náušnic z chirurgické o­celi?

Ahoj, chci se zeptat, zda nevíte o nějaké firmě, která vyrábí šperky z chirurgické oceli na zakázku. Že bych jim jen poslala obrázek a rozměry a oni by mi ho vyrobili, poslali a já jim zaplatila. Jde mi hlavně o přívěšek na krk ve tvaru měsíce a pak náušnice (lapač snů) a takový malý pecičky (piercing) s těmi malými tyrkysovými kamínky, pokud víte, co myslím. Díky :)

Odpovědi
luky.1986

Pokud to bude na zakazku, v 99% budou chtit platbu predem. Proto bych spise zasel do zlatnictvi a osobne se domluvil a omrknul uz jejich predchozi vyrobky a konzultoval.

Mimochodem pojem chirurgicka ocel na zakazku je dost zavadejici. Nemuzes ji pajet a neni tak poddajna jako stribro/zlato.
Opracovani patri spis do rukou strojaru.

nelinka611

Já být tebou, tak zkusím ještě navštívit nějaký obchod, kde prodávají chirurgickou ocel. Můj oblíbený je brosway. Mají tam velký výběr šperků jak z oceli tak ze stříbra.

MarkettB

Taky myslím, že z chirurgické oceli je to spíš o strojařině a nevim jestli by někdo předělával stroje na konkrétní výrobek, ale třeba jo, nevím. Kdybys chtěla ze zlata tak já mam prstýnek snubák odtud prsteny-hodinky.cz jsem moc spokojena. Dávají i další služby k výrobkům, mrkni se na stránky.