KristýnaN

Prosím kde je čárka? :) Ve stráních na lískách dozrávaly sladké oříšky a na polích lákaly zralé lusky a buclaté makovice

Doplňuji:
Spíše jestli tam tedy je :)

Nejlepší odpověď
annas

Ve větě čárka nikde nebude. Jde o dvě věty hlavní, které jsou spojeny spojkou a.

Další odpovědi
Miroslavst

Já bych řekl, že nikde.
Doplňuji:
Spíš tam teda není a nebo možná je, kdo ví?

Děda Louda

Taky bych ji tam necpal.

Korelice

Podle mě nikde není.

Jahoda

Čárka v této větě nebude.

venkovan

Kdo ty úkoly vymýšlí? Když dozrávají lískové oříšky (nevím jestli lze hovořit o sladkých – záleží na chuti), tak lusky jsou již dávno sklizené a makovice (předpokládám od máku setého) vypadané.

chucky

Souhlasím s ostatními, čárku bych tam také nedávala.

anonym

oříšky,a na polích