xiperio

Prosím k jakým různým (kolika) portům se dá připojit tento flash disk? A jaká je tam kapacita?

Píšou tam že je to 4v1. Ale já tam vidím jenom připojení na 3 různé porty. Kde je ten čtvrtý?
A jaká je tam vlastně kapacita? Píšou tam 32, 64, 128 GB. jAK TOMU MÁM ROZUMĚT?
Viz odkaz.
https://www.za­pato.cz/detail/VI­KING-USB-FLASH-DISK-30-4v1-128GB-S-KONCOVKOU-APPLE-LIGHTNING-USBC-MICRO-USB-USB30-cerna/524000?zo­neId=

Nejlepší odpověď
anonym

Ke 4. Máte to tam jasně napsaný.

  1. Apple Lighting
  2. USB-C
  3. USB 3.0 (tj. USB-A)
  4. Micro USB

Kapacita je 128GB.

V tom zeleným nadpisu je to dost velkým písmem jasně napsaný. Zkuste si nejdřív přečíst popis produktu (nebo aspoň název) a prohlídněte si obrázky.

Další odpovědi
aliendrone

Jak píše Astaroth47 > ke ČTYŘEM. Což je deklarováno i v popisu produktu. Kdybys ČETL pořádně odpovědi, nemusel by ses divit. Když ti napíše „PROHLÉDNI SI OBRÁZKY“, tak si je PROHLÉDNI! Z toho ŠESTÉHO by ti bylo jasné, že USA-A a Micro USB je KOMBINOVANÝ port. Chjo… :(

Jinak tento produkt prodejcenabízí s výše uvedenými kapacitami (32;64;128GB), tento konkrétní je 128MB (ty s nižší kapacitou jsou levnější).

xiperio

To všechno vidím. Ale na tom obrázku je to vizuálně jako roztrojka. A ten jeden konektor je ačko a zároveň i micro?Tomu nerozumím.