ReHu

Prosím, ještě potřebuju poradit, čím napsat nápis na dort. Dort bude bílý a nápis – asi 2 slova.

Krém obarvit marmeládou? Barvivo ovlivní chuť, to jsem zkoušela. Čokoládu nechci, je tvrdá a dort se pak špatně krájí.
Díky.

Nejlepší odpověď
Illines

A co treba to ozdobit jedlym papirem jako vejeris,kam napises komu to patri.

Další odpovědi
Damiana

Co z marcipánu? Z toho lze vykrájet nebo vymodelovat i písmena.
Nebo z bílkového zdobení na perníčky, prodávají se různé barvy v tubě.
Pokud chceš krém, zkus ho obarvit pár kapkami šťávy z černého rybízu nebo z červené řepy. Nebo krém může být i z tmavého karamelu. 🙂

kamila44444

Můžeš se podívat na pořad „Báječné dorty“ na prima love. Tam toho uvidíš dost. Napsat to třeba můžeš i lentilkama, nebo čím chceš. Je toho hodně ;)

elektrikář

Nejednodužší je smíchat cukr, z bílkem, a citronovou šťávou, Zdobí se z kornoutkem z celofánu, z odstřihnutou špičkou. Případně opatrně přibarvit bretonem.Je to vlastně poleva na zdobení perníčků.