Gami.Pet

prosim je to pro mě moc dulezite tyka se to vesmiru vice v dopln. otazce

Jaka je druha slunecni soustava ?? Jakoze je ta nase merkur venuse … A na youtube jsem jednou videla i tu druhou co je na druhe strane slunce my se napr. V pravo od slunce a ona v levo chci se naucit ty planety prosim doufam ze to nekdo vim. A prominte za chyby pisu z mobilu.

Nejlepší odpověď
badisko

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Slu­neční_soustava jinak na ulozto.cz jsou o ni zajimave dokumenty ..odlaz ale neposlu no hledej smudlo…

Další odpovědi
Morčata331

Zkus hledat po internetu:)
Já jsem něco takového taky hledala a na jedné stránce bylo něco a na té druhé stránce se mělo jednat o to samé ale by tam jinak:) Nikdy lidi říkají pravdu ale nikdy zase kecaj jak něco:)
Třeba na jedné stránce byla taková blbost že prej myš jí žirafi:)