Alionne

Prosím!Je Nuda,Fb a Ask.fm mě už nudí!!Prosím zanechte tu odkaz na nějakou dobrou stránku,může to být blog,hra,sociální

Prosím!Je Nuda,Fb a Ask.fm mě už nudí!!Prosím zanechte tu odkaz na nějakou dobrou stránku,může to být blog,hra,sociální stránka atd. Děkuju :3

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Nuda? A co to je? Ale dobrá… No, tak když Vás nebaví sedět u počítače a u internetu, co takhle tu bedýnku prostě vypnout, zapojit mozkové buňky a vymyslet si něco zábavnějšího. Nevím, jestli na to existují nějaké fakt dobré stránky, ale někomu pomáhají třeba tužka a pastelky – nebo i jiné, lepší barvy a kus papíru, jiným spíše hudební nástroj a znám i pár lidí, co různě sportují. Pokud chcete vysloveně něco, kde budete v kontaktu s více lidmi, pomáhá třeba jen jít s kamarádkou na kafe, do kina, do divadla apod. možností je ještě mnohem víc, jen to chce chtít něco dělat.

Další odpovědi
led

Nuda pojem neznámý. Co je to nuda?
To znamená, že nemáte žádné otázky, kromě této zoufalé? Nic, co neznáte nepotřebujete a nechcete vědět? Nechcete se podělit se svými, určitě megaznalosťami?
Jen takový detail, zkuste si nastudovat, jak se formuluje otázka, určitě na dlouhou dobu zaženete „nudu“.
Přečtěte si zpětně zdejší otázky a odpovědi na ně, dokud se dostanete na konec, vlastně na začátek, už nebudete vědět, co je to nuda.

melanie

Zkus třeba vidlákov http://www.ces­kehry.cz/vidla­kov/

wikilea

Já znám jeden kreativní blog tady na této stránce http://print24­.com/cz/ v sekci news and blog. jsem si docela jistá, že jestli máš filipa pak se určitě nudit nebudeš.

klob1

Kdo se nudíte, tak přijeďte do Kostelce nad Orlicí, tady neznám a nikdo nezná nudu. Stále je tu zábava S jedním člověkem.Super švanda.

Retko

Nejlepsi strankou je google.com a dej pruchod svym fantasiim :)
Tak abych na to nezapomel youtube je hned po nem, ikdyz v uvozovkach, protoze youtube je vlastne od google, ze :)
Tak lovu zdar.
R,

Karmavirus

Zkus třeba reinkarnacia.sk
Články o karmě, reinkarnaci a jiných záhadách života. Je to super. Jsou i na Instagramu a fb.