Avatar uživatele
Alionne

Prosím!Je Nuda,Fb a Ask.fm mě už nudí!!Prosím zanechte tu odkaz na nějakou dobrou stránku,může to být blog,hra,sociální

Prosím!Je Nuda,Fb a Ask.fm mě už nudí!!Prosím zanechte tu odkaz na nějakou dobrou stránku,může to být blog,hra,sociální stránka atd. Děkuju :3

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3855 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Nuda? A co to je? Ale dobrá… No, tak když Vás nebaví sedět u počítače a u internetu, co takhle tu bedýnku prostě vypnout, zapojit mozkové buňky a vymyslet si něco zábavnějšího. Nevím, jestli na to existují nějaké fakt dobré stránky, ale někomu pomáhají třeba tužka a pastelky – nebo i jiné, lepší barvy a kus papíru, jiným spíše hudební nástroj a znám i pár lidí, co různě sportují. Pokud chcete vysloveně něco, kde budete v kontaktu s více lidmi, pomáhá třeba jen jít s kamarádkou na kafe, do kina, do divadla apod. možností je ještě mnohem víc, jen to chce chtít něco dělat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nuda pojem neznámý. Co je to nuda?
To znamená, že nemáte žádné otázky, kromě této zoufalé? Nic, co neznáte nepotřebujete a nechcete vědět? Nechcete se podělit se svými, určitě megaznalosťami?
Jen takový detail, zkuste si nastudovat, jak se formuluje otázka, určitě na dlouhou dobu zaženete „nudu“.
Přečtěte si zpětně zdejší otázky a odpovědi na ně, dokud se dostanete na konec, vlastně na začátek, už nebudete vědět, co je to nuda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
melanie

Zkus třeba vidlákov http://www.ces­kehry.cz/vidla­kov/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wikilea

Já znám jeden kreativní blog tady na této stránce http://print24­.com/cz/ v sekci news and blog. jsem si docela jistá, že jestli máš filipa pak se určitě nudit nebudeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Kdo se nudíte, tak přijeďte do Kostelce nad Orlicí, tady neznám a nikdo nezná nudu. Stále je tu zábava S jedním člověkem.Super švanda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Retko

Nejlepsi strankou je google.com a dej pruchod svym fantasiim :)
Tak abych na to nezapomel youtube je hned po nem, ikdyz v uvozovkach, protoze youtube je vlastne od google, ze :)
Tak lovu zdar.
R,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Karmavirus

Zkus třeba reinkarnacia.sk
Články o karmě, reinkarnaci a jiných záhadách života. Je to super. Jsou i na Instagramu a fb.

před 1240 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek