pukula

prosím jde o smrad??

můj strejda se na chvíli (2 týdny) ubytoval u mne v pokoji a stříkal tam axe,addidas a takové věci a tam je teď opravdu puch neví někdo jak se ho zbavit prosím děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

pečlivě větrat a co se dá vyprat – tak dej na vyprání -jinak to budeš dlouho cítit

Další odpovědi
dědapetr

Do misky houbičku a zalít octovou vodou a nebo dostane se sprej který překrýva pachy
Doplňuji:
pokud je to v omítce tak vymalovat

terry

Jak píše hanulka. Větrat a co jde vyprat.

jahudka_vlm

vyprat a hodně než se to smaže ty vůně

SajmonModer

Prý vymalovat, tak to byl dobrej fór! :D

venkovan

Co je to za chlapa který na sebe plácá takové smrady. Chlap má vonět jehličím a ne adidasem.
V této chvíli bych asi jedině větral (pochopil jsem, že jsi tam teď přišla a nemáš jinou možnost) a zkusit noc přežít. Ono to postupně vyčichne. Ale prodávaly se kdysi pohlcovače pachů (ale do ledniček), nevím jestli mléko do sebe nenatahuje pachy, ale když tak bych doběhl do lesa pro nějaké zelené jehličí a zkusil ho potom v pokojíku rozetřít. Alespoň tato vůně bude příjemnější.