Prosím, jaké máte zkušenosti se snímkováním RD termokamerou od RWE a vyhodnocením snímků (úspora tepla + návrh řešení).

Nejlepší odpověď
kazisvět

v roce 2007 jsem si od RWE nechal snímkovat RD. Na snímku je vidět, kde uchází nejvíce tepla, ale doporučení tam žádná nebyla. Jsou tam jen konstatování typu „Dochází k únikům tepla u vchodových dveří, nad okenními rámy a k prostupu tepla zdí v místě umístění kotle.“

Pro základní představu dobrý, ale nic převratného nečekejte.