Avatar uživatele
aramah

Prosím jak to je?

Objednala jsem si pár věcí přes IN.
Odepsáno je že se to zpracovává ale taky že není podpořen htlm v emailu.A já teď nevím jeslli objednávka dojde.A nebo je to pro mne nepředmětné?Děkuji
Doplňuji:
Chudst je to tak jak píšete,
já totiž ve své blbosti nevím k čemu je to html.Tak nemusím nic řešit.Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, johana 56, chudst před 4489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Ujasnim si to jeste jednou: objednala jste si pres internet veci.

Prisel vam potvrzovaci mail „Objednavka se zpracovava“. Nicmene v tomto mailu bylo napsane, ze email nepodporuje HTML zobrazeni.

Doplnena: vyborne, nic nemusite resit, vase objednavka se skutecne zpracovava :)

Je tomu tak? Pokud ano, pak se nic nedeje, nepotrebujete vizualne barevne zobrazeni, staci normalni cernobily text.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

A co je prosím IN? Toto?
http://www.in.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

beer internet
to samozřejmě víte ale proč nehrábnout že?
Fakt mám ráda lidi kteří neporadí ale neopomenou udělat z člověka většího blbce!
Aniž by si uvědomil že on sám je ....... doplňte podle své úvahy aramah

před 4489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

No, ja si taky nebyl jisty, jen jsem to predpokladal. IN neni obvykla zkratka pro internet ;) To, ze je to internet, jsem odvodil az dale z vaseho dotazu.

před 4489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Chudst a můžete mi napsat pár těch zkratek? Ať se vyvaruji příštích trapasů předem děkuji
Popřípadě kde to najdu na .. a teď nevím jak to nazvat na internetu?

před 4489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Zkratek (a pouzivani cizich slov) je vice a pouzivaji se v ruznych situacich, nema cenu je vypisovat. O5 = opět, z5 = zpet, brb = be right back (jsem hned zpet), OMG = (oh my god) pane boze, btw = (by the way) mimochodem, apod. Vetsinou se pouzivaji v konverzacich. „Na internetu“ se zkracuje jako „na netu“. Ale myslim si, ze tady na Odpovedich je lepe nezkracovat a psat normalni slova, ne kazdy totiz tem znackam rozumi.

A HTML je jazyk, ve kterym se programuji www stranky. Jinak receno – je to zobrazeni www stranek v prohlizeci :) Pokud vas mail nepodporuje HTML, znamena to, ze zobrazi jen neformatovany text. Nezobrazi obrazky, nezobrazi napr. cervene nadpis, apod.

před 4488 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

*) „znackam“ ma byt „zkratkam“, chybicka se vloudila.

před 4488 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek