prosím jak se slengově u vás řekne chlapec? děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Ogar, ogara, ogařacko, ogařisko – chlapec, kluk valašsky. Klok – hanácky (široké o), Jinak ještě dodám – synek, mládenec, mladík.

Další odpovědi
BEAES

ogařisko, caloň

Miroslavst

kluk, hoch, klučina, hošánek

quentos

u nás jako u Miroslava; na Moravě ogar. Spíše jde ale o nářeční výrazy, ne o slangové.

dagry

U nás se říká normálně kluk a slečna od syna používá slovo ogara (je z Valašska a má úžasné nářečí 🙂 )Ale ogar používá i můj otec a ten pochází zase ze Slovácka. On vůbec má hodně podobných slov s valašštinou.