Prosím-jak se používá Bloothot,mám instlační CD(v německém jazyce),pak USB.Na obrazovcemám modrou planetku a číslo telef

Používání Bloothot na fotky z mobilu do Pc.

Nejlepší odpověď
kropitko

Koukám,že bluethoot je poslední dobou často na přetřesu…použijte USB a zbavíte se trápení. Mě se žádná planetka nezobrazuje. Buď bluethoot nainstalujte a spuste,nejspíš bude vyzván/a k zadání klíče,pokud vše uděláte podle návodu je 99% šance na úspěch. Pokud Vám to nepůjde,doporučuji použít USB