Denisa32

Prosím,jak se na čtečce knih píšou čárky a háčky?

Odpovědi
McArthur

Na klasické čtečce knih se psát nedá, takže máte tablet osekaný tak, že z něj výrobce udělal čtečku knih. Bez znalosti toho, co je to zač, nelze odpovědět. Dopište sem výrobce a model „čtečky knih“.

Fienir

No, je to čtečka knih, nikoliv spisovatečka knih, takže buď si stáhnout a nahrát nějaký neoficiální firmware, který to podporuje nebo se s tím smířit.

cochee

A nejde to jako na Androidu, že podržíš prst na písmenu a vyskočí ti nabídka různé varianty téhož znaku s různými čárkami a háčky?

alexandra

Pokud máš Kindle,tak to určitě jde,ale nemám ji teď u sebe,tak nevím přesně jak,ale taky mi trvalo než jsem na to přišla.

Celav

Doháje jak mám asi vědět jakou máte čtečku knih???? Co treba použit ten novej vynález kterýmu se řiká myslim nějak jako Google?????