Mill

Prosím jak se jmenuje film kde Mel Gibson je bodygardem černé zpěvačky, herečka již zemřela

K doplnění nic nemám.

Nejlepší odpověď
ahold

Ve filmu Osobní strážce hrál Kevin Kostner

Další odpovědi
pusinka50

Teda vy těm odpovědím poslední dobou dáváte pěkně na frak. Mel Gibson, Bruce Willis, koho tam ještě šoupnete pro oživení? Samozřejmě, že to byl Kevin Costner.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ke­vin_Costner
Doplňuji:
Mimochodem ta zpěvačka se jmenovala Whitney Houston

bolak

česílko: akorát to teda nebyl Bruce Willis ale Kevin Kostner :)))

anonym

Jeden se ptá a má to blbě a druhý odpovídá a zmotá to ještě víc.
Tak aby bylo jasno: Film Osobní strážce, mrtvá černá zpěvačka je Whitney Houston a osobního strážce jí hrál Kevin Costner.

bolak

ale on napsal, že jestli se neplete :))

anonym

No jo, K. Kostner, ty dva si pořád pletu, jak by řekl Sam Howkins: „Jestli se nepletu.“