Prosím, jak se dělají grafy, to vím, moc děkuju za odpověď:) a ještě jsem se chtěla na něco zeptat:

Prosím, proč se mi tam ukazují čísla, které nechci-nemám to jako přímou umeru, takze.. ale já to potřebuji tak, jak jsem to napsala a nevím, jak to udělat, poradíte? Předem mooc děkuji♥

Odpovědi
Hlada

Nejspíš budou špatně vložené hodnoty do tabulky nebo bude špatně vybrané pole hodnot. Je to názorně napsané na stránce 4 toho kurzu. Graf nemůže obsahovat jiné hodnoty než ty, které jsou ve vybrané tablce. Podle toho by se dala najít chyba.