OMgrunt

Prosím jak se co nejrychleji zbavit průjmu

Dobrý den,
Prosím potřebuji radu:
Potřebuji se co nejrychleji zbavit průjmu.
Pokud máte nějaké rady pište prosím.
Jen nechci žádné léky pokud to vůbec bez nich půjde.

Nejlepší odpověď
anonym

Vývar z rýže, banány, jogurt, sušené švestky., živočišné uhlí.

Další odpovědi
da ny

Hledejte i zde:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pr%C5%AF­jem
Jogurt v prvních dnech ještě ne.
Po lžičkách ještě pocucávat Cocacolu (ne light!), černý čaj,
Staví:
Bílá loupaná rýže a vše, co se z ní připravuje.
Brambory.
Mrkev pasírovaná nebo ve formě polévky či šťávy.
Borůvková šťáva.
Přezrálé banány, jemně nastrouhaná syrová jablka. Jablka nastrouhaná nahrubo, nakrájená nebo vcelku mají neutrální účinky.
Mléko a sýry (nikoliv kysané mléčné výrobky).
Vejce, především natvrdo.
Maso.
Luštěniny.
Kakao a výrobky z kakaa.
Černý čaj.
Příliš málo jídla.
Málo tekutin. Když k potravě bohaté vlákninou přijímáme příliš málo tekutin, pak je stolice tuhá. Vláknina jinak působí projímavě.

Zdroj: Přirozená péče o vaše dítě – Weleda
http://zdrava-vyziva.doktor­ka.cz/potravi­ny-ktere-projimaji-ktere/

iceT

já si dám radši lžíci Hylaku a je po průjmu.

marci1

Nejde to okamžitě, ani rychle. Organismus zasáhl a teď se musí zklidnit. Důležité je, co nejvíce pít : nejlépe minerálku ( doplní vyplavené minerály ) nebo vodu. Pokud nemáme hlad, tak nemusíme nic jíst. Pokud jídlo, tak : suchary, odvar z rýže, odvar z rýžových vloček, namixovaný banán, popř. suchý rohlík.

postcd

klystýr?
zeleninová dieta, hodně Cčka, zvýšený pitný režim?