aramah

Prosím jak na to?ještě jsem nikdy nemusela vyhledávat.Jsem v koncích,děkuji

Potřebuji poradit, posílám několikrát za měsíc peníze a teď potřebuji vyhledat jednu transakci a je pryč.Nebo lépe řečeno nevím jak se k ní dostat,ukládám to na e-mailu pošta.Je možné že už ji nenajdu? je to průšvich!! děkuji, popřípadě doporučit něco aby se to už nestalo…
Doplňuji:
Přes banku, GE MONEY cz INTERNET BANKA ale i česká spořitelna.Nechám potvrdit příjde mi to na e-mail dám přesunout do složky pošta.No a teď mi vylezly různé záznamy ale ne to co potřebuji.Nemyslela jsem že to budu někdy potřebovat.A tak jsem v p.....děkuji ještě jednou..

Nejlepší odpověď
anonym

Jde o to, jakou formou posíláš peníze! Je mnoho možností a tak to,prosím ujasni!Dík
Doplňuji:
V GE Money lze najít v " přehledech transakcí "! Zadat datum a vše se ukáže.A to samé je i v Servis24!

aramah

Barbakan moc děkuji

anonym

Pokud má rada byla dobrá,jsem rád. Lidé si mají pomáhat,nejen o vánocích. 🙂

aramah

:)