Avatar uživatele
kohouticeoh

PROSíM, jak je to s dluhem, který mám…

co se stane, když jdu na net přes GPS/WAP a udělám dluh 2000, poté zahodím simkartu a koupím si novou? na simkartu jsem neměl žádný reggistr ani paušál, tedyy co vím. může na mne někdo přijít? je to asi rok zpátky… :/
Doplňuji:
*nechci to udělat zase !!!!!
a ano, mám špatné svědomí.
Jak mám zjistit, jestli o tom dluhu někdo ví? nebylo mi 18.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4356 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nezdá se mi, že by evidence simek byla tak lehce průstřelná. Spíše bych zpytovala svědomí a uvažovala, na koho ta simka vlastně je evidovaná a za druhé bych očekávala, že ten dluh bude někdo vymáhat. Jako stát máme velmi účinné exekuční metody. Pokud se někdo o dluh 2 tisíce korun rok nestará, dloužek tichounce narůstá do obludných rozměrů.
Asi bych přestala klidně spát a více si všímala Ćerných ovcí a Občanského džuda. Nejspíš se k Vám něco blíží a že by to byly Vánoce o tom pochybuji.

Taky je ale možné, že Vaši „legrácku“ už někdo uhradil, aniž zkoumal, že za ni vděčí právě Vám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reuef

Pokud sis koupil klasickou Twist kartu nebo podobnou bez smlouvy fungujici na nabijeni (kupony, terminaly…) tak nikdo tvy jmeno nezna a nebude po tobe nic chtit…spis se mi nezda ze by ti to dovolilo jit 2000 do minusu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

nič, ale raz sa na teba príde (dovtedy sa chodí s krčahom pre vodu …).
nechce sa mi veriť, že to čo tu píšeš, je pravda, lebo:

  • neverím, že sa ti podarilo ísť na neregistrovanej karte bez paušálu do –2000;
  • slušný človek by sa napred vyfackal, kým by pustil do sveta, že by to urobil zasa (keby bola pravda, že sa ti to podarilo).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek