kohouticeoh

PROSíM, jak je to s dluhem, který mám…

co se stane, když jdu na net přes GPS/WAP a udělám dluh 2000, poté zahodím simkartu a koupím si novou? na simkartu jsem neměl žádný reggistr ani paušál, tedyy co vím. může na mne někdo přijít? je to asi rok zpátky… :/
Doplňuji:
*nechci to udělat zase !!!!!
a ano, mám špatné svědomí.
Jak mám zjistit, jestli o tom dluhu někdo ví? nebylo mi 18.

Nejlepší odpověď
anonym

Nezdá se mi, že by evidence simek byla tak lehce průstřelná. Spíše bych zpytovala svědomí a uvažovala, na koho ta simka vlastně je evidovaná a za druhé bych očekávala, že ten dluh bude někdo vymáhat. Jako stát máme velmi účinné exekuční metody. Pokud se někdo o dluh 2 tisíce korun rok nestará, dloužek tichounce narůstá do obludných rozměrů.
Asi bych přestala klidně spát a více si všímala Ćerných ovcí a Občanského džuda. Nejspíš se k Vám něco blíží a že by to byly Vánoce o tom pochybuji.

Taky je ale možné, že Vaši „legrácku“ už někdo uhradil, aniž zkoumal, že za ni vděčí právě Vám.

Další odpovědi
Reuef

Pokud sis koupil klasickou Twist kartu nebo podobnou bez smlouvy fungujici na nabijeni (kupony, terminaly…) tak nikdo tvy jmeno nezna a nebude po tobe nic chtit…spis se mi nezda ze by ti to dovolilo jit 2000 do minusu…

arygnoc

nič, ale raz sa na teba príde (dovtedy sa chodí s krčahom pre vodu …).
nechce sa mi veriť, že to čo tu píšeš, je pravda, lebo:

  • neverím, že sa ti podarilo ísť na neregistrovanej karte bez paušálu do –2000;
  • slušný človek by sa napred vyfackal, kým by pustil do sveta, že by to urobil zasa (keby bola pravda, že sa ti to podarilo).