leachim

prosim GM na metinu my dali ban pro nic

tak jak s tesi cetly tak gm na mt2 sou absolutne … no.
tak prosim nemate nejakej ucet na metinu je jedno jakej server pokud jo tak mi to prosim na piste server,id,heslo,(na email:majkl.di­ablo@sznam.cz)

Nejlepší odpověď
anonym

GM jsou to potvory, dbaji na dodrzovani pravidel 🙂 … no hruza

zkus kontaktovat spravce, pokud to bylo nepravem pak urcite nebude obtizne se s nimi domluvit a situaci vysvetlit. Pripadne uznat poruseni pravidel a pozadat o druhou sanci … jsou zvykli zablokovane ucty opet povolit po nejake tom kratsim vysvetleni.

http://metin2­.sindicate.cz/ ?