prosím,co je to mascarpone ?

děkuji předem všem

Nejlepší odpověď
annas

Kapko, nejste někde poblíž? Zřejmě jsme někoho vyprovokovaly… 18. stránek odpovědí nestačí …

Počítám do sta, ale přesto vložím odkaz.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­123&q=mascarpo­ne&sa=Vyhledat#905

Další odpovědi
quentos

otázka už tu padla asi desetkrát, takže jukněte na odkazy:

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=mascarpone+co+je#970

hanulka11

docela mě to rozesmálo

baghira

Je to ze španělského „pone una máscara“ = „přikládá masku“, tj. vydává se za anonyma a klade 100× zodpovězené otázky :)))

elektrikář

Někdo je trouba že je to sýr typu žervé jej asi nenapadne.Lidská bl…st nezná hranic dá se to dohledat v Googlu atd..

kapka

Bohužel jsem tu nebyla a čtu si to dodatečně. Co dodat? No coment…

Kerberus

Třeba už dotazy tohoto druhu skončily … Nebo provokace.

Kerberus

Baghiro, nevím, jak bych mohla vložit otázku jako anonym a pak na ni odpovědět.

Kdybyste sledoval mé odpovědi, tak byste si všiml, že vždy vkládám odkazy na již vloženou otázku… Jde o neoprávněné nařčení …

baghira

Nerozumím – moje odpověď s vámi nijak nesouvisí. Přesto se vám omlouvám (i když nevím za co).

Kerberus

Baghiro, já se omlouvám, četla jsem vaši odpověď nepoozorně. Teď si ji čtu znova a máte pravdu, že jste svou odpověď mínil jinak.

Ještě jednou promiňte – neměřila jsem dvakrát, ale rovnou řezala.

Ale přesto děkuji.

baghira

:))))