Avatar uživatele
1030sw

Mám problém s kamarádkou, prosím co by jste udělali?

Mám problém s kamarádkou, dost jsem si dost rozuměl ve škole a psali si každý den na fb, ale v poslední době po konci školy, naše konverzace stojí za nic. Napíšeme si pár vět a jakoby si nemáme o čem psát, ale já o ní pořád stojím a chci aby to minimálně bylo stejné jako předtím. Co s tím?

Zajímavá 0 před 3606 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Jestli už jednou odmítla, netlač na pilu.
Nech to být, jak to zatím je.
Nebo o ni chceš přijít úplně?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Já bych se vyprd na celý zasraný fejsbůk a jednal z očí do očí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Zkus ji někam pozvat. Internetové konverzace většinou nemají dlouhé trvání co se týče vztahu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martin21000

Běžte spolu někam ven. Budete mít společné zážitky a budete si mít zase chvíli o čem psát. A kdo ví, třeba časem zapomenete na nějaký internetový chat a budete raději spolu venku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1030sw

Zkusim jí pozvat třeba na pizzu na večeři a pak se někam projít jako kamarádi. A když to nevyjde tak se akorát bojím aby na mě nezapomněla časem nebo mě ignorovala.

před 3606 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1030sw

No jednou jsem se jí přiznal, že k ní cítím něco víc a ona že mě bere jako kamaráda že kluka zatím nechce(cirka 3 měsíce zpět). Takže kdybych napsal něco jako: „jestli by nám dala jednu šanci, že by námi mohlo být něco víc“ nebo jí prostě někam pozvat(nikde jsme spolu nebyli mimo školní akce).

před 3606 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek