1030sw

Mám problém s kamarádkou, prosím co by jste udělali?

Mám problém s kamarádkou, dost jsem si dost rozuměl ve škole a psali si každý den na fb, ale v poslední době po konci školy, naše konverzace stojí za nic. Napíšeme si pár vět a jakoby si nemáme o čem psát, ale já o ní pořád stojím a chci aby to minimálně bylo stejné jako předtím. Co s tím?

Odpovědi
ivzez

Jestli už jednou odmítla, netlač na pilu.
Nech to být, jak to zatím je.
Nebo o ni chceš přijít úplně?

cochee

Já bych se vyprd na celý zasraný fejsbůk a jednal z očí do očí.

Nazdar Bazar

Zkus ji někam pozvat. Internetové konverzace většinou nemají dlouhé trvání co se týče vztahu.

martin21000

Běžte spolu někam ven. Budete mít společné zážitky a budete si mít zase chvíli o čem psát. A kdo ví, třeba časem zapomenete na nějaký internetový chat a budete raději spolu venku.

1030sw

Zkusim jí pozvat třeba na pizzu na večeři a pak se někam projít jako kamarádi. A když to nevyjde tak se akorát bojím aby na mě nezapomněla časem nebo mě ignorovala.

1030sw

No jednou jsem se jí přiznal, že k ní cítím něco víc a ona že mě bere jako kamaráda že kluka zatím nechce(cirka 3 měsíce zpět). Takže kdybych napsal něco jako: „jestli by nám dala jednu šanci, že by námi mohlo být něco víc“ nebo jí prostě někam pozvat(nikde jsme spolu nebyli mimo školní akce).