derviš

prosím, čím to je, že mi NTB(FS) najednou při psaní vynechává písmena a psát musímm extra pomalu a i přesto vynechá ?

ukázka (píši jako datel) : Luock Vlaimír Štrk- mělo být napsáno: Loutocký Vladimír Šternberk- jde to, ale musím psát pomalu a sledovat obrazovku a někdy na stejné písmeno klepnout vícekrát, aby se napsalo
Doplňuji:
děkuji za radu, ale nejde odeslat mail na outlook.cz (vrací se mi). Ze Seznamu.cz,Hot­mail.comu;Cen­trumu.cz

Nejlepší odpověď
Bedy

První možnost je, že je zanesená klávesnice – doporučuju otočit a klepavým pohybem z ní setřást všechen nepořádek.
Druhou možností může být to, že klávesnice je poškozená, tady asi nic jiného, než výměna nezbývá.
Třetí možností pak může být zavirovaný či zaneřáděný systém – tady bych doporučil – klidně jako preventivku – doporučím Vám stáhnout a spustit program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/

Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a pokusím se Vám problém vyřešit.

anonym

Jak píše Bedy, asi ta třetí možnost, vycházím z toho, že blbnou i maily.