bokksa

Prosím čím nejlépe vyčistit šmouhy na obrazovce u plazmové televize.. Děkuji M.

Nejlepší odpověď
www

Stačí třeba jen blbou Okenou navlhčit jemný ubrousek a otřít. Jen ne monitor postříkat – neblahá zkušenost ☹

Další odpovědi
pokazdejinak

plasma je překrytá sklem – takže cokoliv na okna, sklo, zrcadla…

osvědčilo se mi mikrovlákno – vlhkým hadříkem zlikviduju největší binec, pak dalším suchým utřu a vyleštím… mikrovlákno skvěle funguje i bez chemie

tatanka

Já používám výrobek, který se jmenuje Laptop Blysk, je to Polské výroby, nicméně jsem spokojen. Kde se to prodává nevím, ale myslím, že Datart nebo OK, nebo speciálky, které LCD prodávají.