Melany9596

Prosím, chtěla bych se zeptat, nebo bych chtěla teda poradit, jak se zaregistrovat na Instagram. Vše dělám jak by to nej

Prosím, chtěla bych se zeptat, nebo bych chtěla teda poradit, jak se zaregistrovat na Instagram. Vše dělám jak by to nejspíš být mělo, ale vždy když dám " Sign up " tak mi to napíše Error a podtím dismiss. Prosím nevíte někdo, co s tím? Předem děkuji za odpověd.

Odpovědi
dudlík

Na instagram se dá registrovat přes mobil nic víc nevím promin :/