Kepler

Prošel by takový příspěvek bez smazání?

Dost často je mi smazán příspěvek administrátorem z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování…, a to i když část vulgárního slova nahradím hvězdičkami nebo část slova vytečkuju. Tak jsem si řekl, že si zavedu autocenzuru a původní text by vypadal např. takto: já myslím, že ten … … není ....., ale je to … …, i když … … pudel. Jde o to slovo „pudel“, které tady používám jen já. Pro vysvětlení, to slovo použila moje malá dcerka, když ještě neuměla vyslovit „r“. Jednou v zimě kádrovala sousedovic voříška. "Pejsku, běž do boudy! Umuzne ti pudelka! Je pudel vulgární?

Nejlepší odpověď
autacek

Ne, neprošel, toto je vysoce odborný a specializovaný sever, kde není pro vulgarity místo, ani v náznacích.

Další odpovědi
ivzez

Podle mne by to projít mělo.

Nabízí se ale otázka srozumitelnosti.
Pokud by v příspěvku bylo tolik teček,
nemusel by být všem srozumitelný.

(Jestli jde jen o příklady a tečky mají nahrazovat
zmíněný výraz, omlouvám se za připomínku.)

orestez

Nebyl jsem konkrétní:

Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Doporučili byste tento nábytek?
Chtěl bych vědět jestli stojí za to nakupovat u tohoto obchodního řetězce s názvem, který zde nemohu jmenovat, nebo navštívit kvalitnější? Bohužel kvůli nechtěné reklamě ani tuto nábytkovou sestavu nemohu uvést, ani vložit obrázek.
Z důvodu: Spam, reklama, obtěžující příspěvek.

hapiky

Každý máme svoji hranici slušnosti a vhodnosti či nevhodnosti.
V čem je vysoce odborný a specializovaný tenhle server?
Spíš to vypadá od autacka jako slušně řečeno poklonkování, nebo že by jemu snad ještě nebylo nic smazáno?
No a teď jsem na řadě opět já…

EKSOT123

Jo, Hapiky píše to samé, co mi psala Michala na dotaz na vtipy – hranice přijatelnosti je individuální. Takže babo raď. Bohužel mi to smazali, ale nevím, jestli tam byl tak špatný jen nějaký vtip a který, nebo všechny 4. Netroufám si tipnout.
V některých oblastech a partách je to výrazně horší, než jinde. Jako Moravák jsem pomáhal v Čechách při povodních, nebo jsem tam později i pracoval – a ta řeč a témata – to bylo otřesné.

aliendrone

Je to HROZNĚ STRAŠLIVĚ vulgární – pro někoho zde. :) :D :D

Nekonzistence uvažování takových lidí je mi záhadou.
Vezmi třeba příklad:

  1. P*DEL či P.DEL – nahrazení znaku „E“ tečkou či hvězičkou je zde považováno za vulgaritu.
  2. PUDEL – nahrazení znaku „E“ znakem „U“ NENÍ považováno za vulgární.

Mně z toho vypývá, že TEČKA nebo HVĚZDIČKA jsou EXTRÉMNĚ vulgární znaky, protože jinak žádný rozdíl nevidím! ;) :D :D

Potažmo tvé „zástupy teček“, to je vlastně jen ZMNOŽENÍ vulgarity JEDINÉ VELESPROSTÉ TEČKY! ;) :D :D :D :D :D :D

Ale protože tohle je už pro zdejší přecilivlé netykavky asi příliš abstraktní, nemá cenu to dál rozebírat, nemyslíš? ;) :D :D

Mc Merkurion

… já používám „zádel“, někdy totiž *** nevyjadřuje přesné místo a nechápavý by si mohl splést s dírkou na přední straně u něžného pohlaví …

Kepler

Ivzez: formuloval jsem otázku trochu nešťastně. Ta vytečkovaná slova (přehnáno) mají znázorňovat vulgarismy, které bych v rámci autocenzury nahrafil slušnými výrazy. Záměrně jsem nechal jenom onu spornou pudel.

ivzez

Mně vulgární nepřipadá pudel, p.del ani p*del,
dokonce by mi to slovo nepřišlo vulgární ani v původní
podobě, pokud by nebylo použito „samoúčelně“.

A podobně to mám i s dalšími vulgarismy.
Pokud je jejich použití opodstatněné (např. v citaci),
nebrala bych je jako nevhodný příspěvek.

S těmi tečkami jsem nechtěla „rejpat“,
jen jsem si nebyla úplně jista, jak jste to mínil.