TOMMY 76

prosba nevím si rady

Prosím poraďte mi,koupil jsem si tablet acer 810 a potřebuji nainstalovat pár her ale nedaří se mi to.Když tablet připojím kabelem k PC tak se mi zobrazí vše ok a pokud kliknu na obchod googleplay v kterém jsem registrovaný a vyberu si hru zdarma tak začne vyhledávat wifi.Nelze to obejít jinou cestou.Internet mám od UPCkabel.Díky Tom

Odpovědi
huxa

Máš na něm wifi, takže bych ti poradil, aby jsi používal google play na tabletu bez použití PC, je to dobré oproštění se. Jinak bych ještě doporučil stáhnout Airdroid-přes wifi síť můžeš posílat z PC do tabletu a naopak fotky, videa, instalovat aplikace, …