Ajulinka

Prosba – doplnění věty – angličtina

Dobrý den.
Prosím, můžete mi pomoci doplnit věty podle skutečnosti ?

  1. I am ..... jeans today.
  2. I am not wearing … today.
  3. My teacher is ..... today.

4.My teacher … a shirt today.
5. Two chiidren a re … today.
6. Three boys are wearing … today.
7. Nobody is wearing … today.
8. My best friend is ..... today.
Děkuji všem za pomoc.

Odpovědi
quentos

nemůžeme, protože tě neznáme a nevidíme. Sama musíš vědět, jestli máš zrovna třeba na sobě džíny (I am/I am not wearing jeans today.).
Všechno je to evidentně zaměřováno na sloveso wear (mít na sobě). Pak už stačí umět přítomný průběhový čas (am/is/are + ing) a rozhlídnout se, co má kdo dneska na sobě.

anonym

Ahoj, neznám tě, ale trochu pomohu :

  1. máš na sobě džíny – I am wearing jeans today.
  2. I am not wearing jeans today.
  3. měl dnes učitel rifle? My teacher is wearing jeans today.

Atd. pokud někdo má teď rifle, píšeš wearing, pokud ne, not wearing. Doufám, že jsi aspoň trochu pochopila.