Putin

Prosadil by se tento nápad?

Mnoho lidí, co jsem se dozvěděl, loví zvířata jen proto, aby se pobavila, či si prostřílela „trofej“. Co kdybych spojil foťák k puškohledu a zmáčknutím spouště by zbraň nevystřelila, ale zvěř vyfotila v ose .. ? Myslíte, že by se tenhle nápad prosadil? Bylo by méně zbytečně mrtvých zvířat (a to né, že bych byl nějaký ochránce zvířat) 😁
Doplňuji:
barbakan: Noo, zdá se, že už mě někdo předběhl .. o pár století ☹ 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Myslíš fotopušku ?

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fo­tografick%C3%A1_pu%C­5%A1ka

Další odpovědi
JájsemRaibek

Taky by ti ale mohli místo srnčího guáše v restauraci položit na talíř fotku. Líbilo by se? :DD
http://img.cz­.prg.cmestatic­.com/media/ima­ges/600x338/Au­g2012/1252238­.jpg

Drap

Někteří to tak i dělají. Klasický lov však i nadále zůstane.

pizlicka

to je tak hezký srdcový nápad 🙂
Doplňuji:
ale myslím,ze lidé se srdcem ke zvířatům,by neměli potřebu sbírat ani tímto stylem trofeje.

gecco

Neprosadil…
Většina lovců loví právě pro pocit faktického ulovení (nejde jen o pozorování z dostatečně krátké vzdálenosti) a pro trofej…
😉