mikik

Jak zpomalit řídnutí sítnice?

Dobrý den. Moc Vás prosím, kdo by poradil mamce, jak zpomalit řídnutí sítnice? Je na diabetu s inzulínem. Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
johana 56

Každá změna nebo onemocnění sítnice /nejen v souvislosti s diabetes/ je vážný zdravotní problém. Proto je nutné hledat řešení pouze u lékařů, kteří jsou seznámeni s objektivními nálezy a mírou poškození.

Další odpovědi
ivzez

Neriskovala bych rady z internetu,
co pomohlo jednomu, nemusí pomoci
(naopak může uškodit) druhému.

Tuto otázku bych řešila s lékaři → diabetologem i očním.

dr.luha

Brát doplňky. Když nepomohou, tak ale neuškodí.

cechacek

Naťukejte do vyhledávače, Doktorka.cz – řídnutí sítnice