Luciasek

propusteni odsouzenych k 28.1.2012

Dobry den,slysela jsem ,ze by k 28.1.2012 melo dojit ke snizovani trestu odsouzenych.je to pravda? A kterych odsouzenych by se to melo tykat?

Odpovědi
Fidel

Je to nesmysl, není k tomu důvod, před 2 lety bylo pár lidí propuštěno, protože vstoupil v platnost nový tr. zákoník a některé tr. činy neznal – např. řízení bez řidičáku. Je to spíše vaše zbožné přání-

Luciasek

moje zbozne prani to neni.

Luciasek

pry nejaka novelizace..nebo novela..ktera pujde platnost k 28,1,2012