kost

Propojovací kabel

Potřebuji propojovací kabel kde na jedné straně je USB typ A (samec ta klasická velikost) a na druhé konektor jack 3,5mm samice prodávají se?Na internetu je nemůžu najít prodávají jiný typy jiné konektorové koncovky ale já potřebuju ty co sem tu zmínil poradíte??Dík

Nejlepší odpověď
mosoj

Sice je mně to také divné analog-digital, ale tady si neco přečti.

http://pc.porad­na.net/q/view/450942-redukce-jack-3-5-usb

Další odpovědi
Michal Kole

Takový kabel jsem ještě neviděl

Hlada

Dokud tazatel neprozradí co chce propojovat, tak se nedá odpovědět. V pc.poradně mě pobavila tahle odpověď:
„jack 3,5 → USB ? to je už sila,
následovať bude otázka na redukciu / vidlice 230V~ → USB /“

hanulka11

budeš muset použít nějakou redukci

Hlada

Napište co potřebujete s čím spojit. Takto to nepůjde.