vendys

Propojení věže s dvd

Dobrý den.Dá se propojit věž se settoboxem? bydlím v domku a nevím jak jinak naladit rádio.Moc děkuji za odpovědi.

Odpovědi
GangstaHelper

Ano, dá.

Settopbox nejspíš nemá klasický zvukový výstup (předpokládám, že digitální má, ten je ale dosti nevýhodný – cena a malá podpora).

Vaše hi-fi nejspíš podporuje AUX – zvuk z externího zdroje. Pak záleží na tom, jak to můžete propojit.

Já bych asi „ukradl“ zvuk ze scartu co vede ze settopboxu do TV a napojil ho na hifi. Zvuk pak může hrát jak v TV tak i z beden hi-fi.

Ve zdroji je popis kontaktů (zapojení zdířek) scartu.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/SCART