M.

Propojení počítače a notebooku

Ahoj,
mám nový notebook (Win8) a potřebovala bych do něj hodit z počítače (Win7) nějaké soubory, nejlépe síťovým kabelem. Co je k tomu potřeba?:)
Doplňuji:
zvedám nahoru.......­......

Nejlepší odpověď
Bedy

Buď to lze kříženým internetovým kabelem – jeden konec půjde do počítače a druhý do laptopu nebo pokud máte doma router nebo Wi-Fi router, tak stačí v počítači zapnout sdílení a z laptopu se tam připojíte a začnete z něj kopírovat soubory.

Další odpovědi
isteron

Najlepší je Wifi-router, môžete sa s notebookom pohybovať po byte a nie ste viazaná na kábel.