seniorka

Proplácí se vstupní prohlídka u lékaře?Kam se účtuje?

Nejlepší odpověď
anonym

Já,při vstupu do staronového zaměstnání zaplatil vstupní prohlídku hotově a po třech měsících jsem od mzdové účtárny poplatek dostal v hotovosti nazpět.

Další odpovědi
terry

Mám zkušenosti jako barbakan.
Zaměstnavatel proplácí po 3 měsících zkušební doby.

Jikra

Poslední zaměstnavatel měl svého smluvního lékaře tak že žádná platba u něho nebyla ale musel sem si od své doktorky přinést výpis ze zdr.karty a to stálo 200,– a potvrzení o platbě dodat do účtárny kde částka byla následně proplacena.

anonym

Nevím jak u kterého zaměstnavatele, ale já když jsem nastupoval do nových zaměstnání, tak prohlídky vždycky platil zaměstnavatel­.U doktora jsem neplatil nic, doktor prohlídku účtoval příma zaměstnavateli.

pro Jikra
Také jsem musel přinést, ale ne výpis, ale kartu od svého doktora.NEBYL PROBLÉM.Sestra mě kartu vydala a po několika dnech jsem ji donesl zpátky.Nic jsem neplatil.