Radovan59

Lze proplatit hodiny, které byly převedeny na náhradní volno?

roplacení náhradního volna.

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Lze proplatit hodiny, které byly převedeny na náhradní volno?

Priklad: od ledna do prosince udělám každý měsíc 20 hodin prescasu. 10 hodin si nechám zaplatit a 10 převést do fondu na náhradní volno.

V prosinci budu mít ve fondu 120 hodin. Pokud si náhradní volno nevyberu, tak lze všechny hodiny z fondu nechat proplatit?

Odpovědi
mosoj

Otázka patří na tvého zaměstnavatele.