lenicka1

Má zaměstnankyně nárok na proplacení dovolené, když má nastoupit do práce po rodičovské a jsme dohodnuti na výpovědi?

Zaměstnankyně mi má nastoupit po 3-leté rodičovské do práce,jsme dohodnuti na výpovědi s org.důvodů.

Má ještě nárok na proplacení dovolené. A jestli ano jak se počítá?

proplacení dovolená po rodičovské

Odpovědi
gecco

Sekvence tvých otázek na mne dělá dojem, že si tady ulehčuješ ´vypracovávání´ domácích úkolů…
Nebo mi chceš namluvit, že s takto rozsáhlými neznalostmi podnikáš a dokonce máš zaměstnance???
😁
_______
Každopádně tuto otázku nelze zodpovědět – zadání je nedostatečné (požádej pančelku o doplnění)…
😁