Natt

Propichujete puchýř?

Zajímalo by mě jestli propichujete puchýř.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano

já ano, protože když se strhne víc to bolí- propíchnu a vydesinfikuji a zalepím, ale už jsem ho neměla mooooooooooc dlouho
dneska už se prodávají i náplasti na puchýře – které urychlují jejich hojení

Další odpovědi
Amie

Ano

Ono to titiž na určitých místech vadí při dělání denních čiností (vntřní strana prstu, chodidlo,…). Nejlepší je to ve vaně, díky vodě to je pak méně citlivé. A pak to dál neřeším.

bolak

Ano

Propichuju kde co, puchýře nevyjímaje.

oskar

Ano

Damiana

Ano

Propíchnu, protože sám od sebe se vstřebává dost dlouho. A taky to bolí a hlavně v botách je to dost protivné.

MacChill

Ne