petka.s

Propadly jste někdy cukru?

Nejlepší odpověď
zjentek

Jo! A je to perfekltní. Je to to ůplně nej, čemu je možný propadnout! ;)

Další odpovědi
aliendrone

Ne, ale NAVZDORY tomu ho mám v krvi VÍC než dost! :(

Sorry, že prudím, jestli to je skutečně otázka pouze pro ženy. ;) :D :D

orwell

V tomhle se stavím plně za zjenteka. Není nic lepšího, než si pořádně osladit život!

Roman71

No nééé, zase otázka pro ženy..

Ale ano, osladím si rád, i když mám i tak sladký život 🙂

Petko.s, budeš-li chtít do odpovědí zapojit i mužskou populaci, použij na konci slovesa měkké i. Poradím ti jednoduchou pomůcku jako vzor..
Ženy, propadly jste cukru? ← vidíš to?
Muži, propadli jste cukru? ← tady už je změna.
Lidi, propadli jste cukru? ← a opět měkké i vztažmo k celé populaci 😉

zjentek

Úplně NEJ je pixla salka denně večer ke kompu, to je NEJVÍC! ;) Srdečně lituje takové, kteří si toto (třeba z nějakýho důvodu) nemohou VŮBEC dovolit. My, kteří si medem sladíme i Bloody Mary, těmto žehnáme pro lepší zítřky.