Miroslavst

Propadl se z vás už někdo do země pokud lhal? Vývětlíte mi proč to tak je?

Vysvětlíte mi význam toho, jak se říká-Ať se do země propadnu, pokud lžu.
Znáte někoho, kdo se už takto propadl? To všichni mluví pravdu, že se nikdo nepropadl?

Nejlepší odpověď
iceT

Lhát neumím,ale občas bych se propadla do země,když se mi stane nějaký trapas.

Další odpovědi
anonym

Symbolika.Za „propadnutí“ se dá dosadit cokoli,co vypadá jako trest za lhaní.
A! kéž by to „propadnutí se“ fungovalo.
I za cenu,že bychom měli volby každý měsíc – politici by mizeli jak pára.

anonym

… spíš to bude tím, že nic tak neskutečně užitečného jako Peklo bohužel neexistuje.

anonym

Nemyslí se tím,jako do pekla?To je prý tam někde dole.Ještě jsem asi nelhala tolik,abych se tam propadla,ale jak to dělají politici?To maj podmázlí i peklo?