Avatar uživatele
jirka F

Promýšlíte si důkladně všechna rozhodnutí, která v životě děláte?

Já tedy ano většinou občas se spletu ale není to životní tragédie.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 950 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Podle závažnosti situace. Významné věci promýšlím důkladně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Obvykle ne. Třeba když jsem byla na dně, neměla jsem co ztratit. Jenom výjimečně si sednu a udělám si rozhodovací kříž Pro- Proti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Mám to podobně jako vyspělí mniši a vlastně na této zemi všichni jedinci, kteří již dosáhli vyšší formy vědomí. Najdu si dostatek relaxačního času a prostoru, abych v sobě potlačil a zahubil všechna rozhodnutí, neboť jakákoli rozhodnutí v souladu s JEDINÝM ZNÁMÝM a momentálně nastoleným společenským systémem na Zemi povedou pouze k plýtvání a podobným prohřeškům proti původním přikázání. VŠECHNA OSTATNÍ rozhodnutí pak nutně povedou na OKRAJ nastoleného společenského systému. Jak až jsem tedy důkladný, to ponechám na posouzení (rozhodnutí) jiných. A budu tiše pozorovat, kam mě jejich vlastní rozhodnutí dovedou. Děkuji za pozornost. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Snažím se, ale i přes to, že jsem si rozhodnutí důkladně promyslel, tak to nakonec vypálilo jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Snažím se si je promýšlet, ale někdy na to doplácím tím, že než si to promyslím, už se něco semele, takže se stávám zbrklým a dělám nepromyšlené věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě. Důležitá rozhodnutí se snažím promyslet důkladně. U běžných věcí se rozhoduji hned.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Prostě já...

Vážnější věci ano, jinak většinou ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ty důležité ano. Méně důležité rozhodnutí zas tolik ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Všechna rozhodnutí? To určině ne.
Třeba co budu snídat nebo co si obleču moc důkladně nepromýšlím.
Pouze ta důležitá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek