jirka F

Promýšlíte si důkladně všechna rozhodnutí, která v životě děláte?

Já tedy ano většinou občas se spletu ale není to životní tragédie.

Nejlepší odpověď
elkon

Podle závažnosti situace. Významné věci promýšlím důkladně.

Další odpovědi
Ametyst

Obvykle ne. Třeba když jsem byla na dně, neměla jsem co ztratit. Jenom výjimečně si sednu a udělám si rozhodovací kříž Pro- Proti.

zjentek

Mám to podobně jako vyspělí mniši a vlastně na této zemi všichni jedinci, kteří již dosáhli vyšší formy vědomí. Najdu si dostatek relaxačního času a prostoru, abych v sobě potlačil a zahubil všechna rozhodnutí, neboť jakákoli rozhodnutí v souladu s JEDINÝM ZNÁMÝM a momentálně nastoleným společenským systémem na Zemi povedou pouze k plýtvání a podobným prohřeškům proti původním přikázání. VŠECHNA OSTATNÍ rozhodnutí pak nutně povedou na OKRAJ nastoleného společenského systému. Jak až jsem tedy důkladný, to ponechám na posouzení (rozhodnutí) jiných. A budu tiše pozorovat, kam mě jejich vlastní rozhodnutí dovedou. Děkuji za pozornost. (;

paul1

Snažím se, ale i přes to, že jsem si rozhodnutí důkladně promyslel, tak to nakonec vypálilo jinak.

Justin1

Snažím se si je promýšlet, ale někdy na to doplácím tím, že než si to promyslím, už se něco semele, takže se stávám zbrklým a dělám nepromyšlené věci.

Drap

Samozřejmě. Důležitá rozhodnutí se snažím promyslet důkladně. U běžných věcí se rozhoduji hned.

Prostě já...

Vážnější věci ano, jinak většinou ne.

Rokio

Ty důležité ano. Méně důležité rozhodnutí zas tolik ne.

nyjono

Všechna rozhodnutí? To určině ne.
Třeba co budu snídat nebo co si obleču moc důkladně nepromýšlím.
Pouze ta důležitá.