Evelinka

Kdy je promlčené dědictví?

Po 20 letech mi bylo otcem oznámeno, že mi zemřely prarodiče. Pohřeb babicky platil otec který zije dlouhodobe v cizině,dědického řízení neproběhlo. po 4 letech zemrel děda pohřeb který platila jeho dcera.oznameni o úmrtí nahlásila rodině az po 4 letech po dědictví. Tim Obešla všechny sourozence žijící v cizine. Urcite je to promlcene, ale je možne aby soudu a notari zamlcela, že neví kde se nachází dedicove, když věděla kde ziji. Notář nezjistuje žijící dědice a veskere pozustale. Vynechala i mne. Co se s tim da dělat. Má smysl resit
Doplňuji:
Nejaky způsob musí byt, dle mého je to obohacení .vynechat dědice. Da se nekde zjistit závěť obou prarodičů

Odpovědi
Funna

a co bys ty asi tak po prarodičích chtěla dědit, když existují jejich žijící děti??..ty nemáš žádný nárok na dědictví…
Doplňuji:
a mimo jiné…20 let nevíš, že nežijí, tím pádem ti byli i za života úplně ukradení a teď se hlásíš o dědictví…do­cela hnus…

mosoj

Je to věc, tvého otce a jeho sourozenců.

Evelinka

Kdybych tušila ze mam prarodiče.nikdy js o nich neměla tušení. Az když otec zavolal a oznámil mi, že jsem měla prarodiče, a ze tady má dědictví kterého se chce domoci. Sestra bratry a otce Obešla.