Promlčecí lhůta u soudního jednání.

Dobrý den. V roce 2009 podal bývalý manžel žalobu na vypořádání SJM. Jednání bylo pozastaveno z důvodu nezaplacení soudních poplatku, pak bylo nařízené jednání, ale bylo zrušeno z důvodu nemoci. Chci se zeptat, jestli je u tohoto jednání nějaká promlčecí lhůta, trvá to už dost dlouho a nic se vlastně neděje, k žádnému soudnímu jednání ještě nedošlo. Děkuji.

Odpovědi
Drap

Myslím že v tomto případě žádná promlčecí lhůta neni, a zálweží na soudu, kdy svolá další jednání