dunka

Promlceci lhuta

ja mam jen jeden trest a chci se zeptat jsem v zahranici uz devet let a dostal jsem dva roky odneti svobody a mel jsem neposkytnuti prvni pomoci a ani nevim jaky jsem mel paragrav ani jednaci cislo ani kdo me odsoudil nebo jsem papiry co mel ztratil.CHtel jsem od vas poradit ,jak to semnou vypada dekuji

Odpovědi
standa

Jak to s vámi vypadá nevím 🙂 ale co je nanejvýš pravděpodobné je, že váš první trestný čin (neposkytnutí pomoci) a i druhý trestný čin (maření výkonu úředního rozhodnutí, kterého jste se dopustil tím, že jste nenastoupil výkon trestu) NENÍ PROMLČEN.

Jsem si (téměř) jist, že příslušné orgány (soudy, Policie, státní zastupitelství) si budou umět poradit s tím, aby ´neprošvihly´ promlčecí dobu…

Doporučuji, abyste si nějak (přes třetí osobu) zjistil na příslušném soudě, jak to s váším „spisem“ vypadá.