MA-SU-KA

Promiňte, že to sem dávám, ale je to předmětem diskuse několika lidí. Jak se má slečna/žena správně dole utřít?

…jde-li na malou. Zdá se to jako prkotina, ale prý je to důležité. Jde o správný směr. Poradíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Zepředu dozadu,aby si nezanesla nečistoty z konečníku .

Další odpovědi
hanny 2

Toal.papír jen přitisknout /odsát/ a pustit.

Anizbor

Pokud je to jen trochu možné,jit se UMÝT-(bidet,ruční sprcha a pod.)vždy po použití wc-doporučil lékař!
Raději než toaletní papír použit ubrousky,nebo papírové kapesníčky,pak vždy směrem ke konečníku,jak už bylo uvedeno.