ingi

Promazání pamětové karty v mobilu

AHoj,
Znáte nějaká užitečný program ve kterém se dobře nechá promazat SD karta ?

Nejlepší odpověď
badisko

k cemu promazat? myslis naformatovat …? tak nato je tady SDformatter…https://­www.sdcard.or­g/downloads/for­matter3/ …

Doplňuji:
to neni retez u kola… abys to musel promazavat…

Další odpovědi
beer

Karta se dá zformátovat – veškeré údaje na ní zmizí. V nastavení mobilu formátování většinou najdeš a nepotřebuješ nic dalšího.
Také můžeš nepotřebné věci z SD smazat (odstranit), opět nalezneš v nastavení.

Hlada

CCleaner má čistič disku, ve kterém je možné nechat kartu několikrát přemazat a zabránit tak obnovení dat.
Doplňuji:
Jestli jde o bezpečné odstranění dat, tak formátování nestačí!

Alesh

Já teda nevím, ale já mobil připojím kabelem v ntb a mažu na něm normálně jako na jakémkoli externím disku.

everest

chces to smazat jen tak,nebo opravdu dukladne smazat?existuji totiz urcite programy ktere umi obnovit smazana data.pokud tam byly nejake citlive data a chces ji treba prodat tak sezen nejaky program.