norek

Prolézací dvířka pro velké psy

Máte někdo zkušeností s prolézacími dvířky pro psy.Jakou velikost pro haskyho.

Nejlepší odpověď
terry

Mám doma dvířka a jsou skvělý.
Změř ho v kohoutku a na šířku a omrkni nabídku.
Já mám hliníková. Myslím, že jsou na furt 🙂

Další odpovědi
Drap

Musí být tak velké, aby prolezl, jinak nemají smysl.

arygnoc

což takhle mu dát boudy TV, saunu, perličkovou koupel, hifi věž, gauč, postel, lednici a přestěhovat se k němu?

terry:

taky mám doma dvířka a jsou skvělý – pes za mnou do domu nemůže (nedal jsem mu klíče).

Zplic

Prolézací dvířka nejsou luxusní doplněk (pro uživatele arygnoc), ale skvělý pomocník pro to, aby se pes mohl vyvenčit na zahradě i v době nepřítomnosti majitele. Velikost musí být: výška psa až k hlavě x šířka psa + 5 cm navíc.