Proletáři všech zemí .....

Nejlepší odpověď
dudu

Za totáče měli v jedné vesnici vzpůrného faráře. Jednou odmítl místní organizaci půjčit lavice na jejich veřejnou stranickou schůzi.
Jako jakýsi trest dostal za úkol vymyslet a zveřejnit heslo na podporu komunismu.

Druhý den ráno pak visel na věži kostela veliký nápis:
„Proletáři všech zemí, proboha, spojte se!“.

Další odpovědi
chudst

… na doplneni me napada takove to jadrne dokonceni z Pelisku :D Anebo ‚spojte se‘, no.

Děda Louda

Měli by se nejdříve seřadit podle volebních obvodů.

anonym

Ano – samozrejme : Pose.te se. ( pred Adminem pssst. ) !!!!!!! -iv-